№441 від 19.06.2019 Про звернення депутатів Рокитнівської районної ради до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області щодо ситуації, яка склалася під час добудови шести класних кімнат з спортзалом Кисорицької загаль

                    УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(тридцять сьома (позачергова) сесія)

 

РІШЕННЯ

19 червня 2019 року                                                                                                                                                                                                                                                          № 441

 

Про звернення депутатів Рокитнівської

районної ради до Управління Державної

архітектурно-будівельної інспекції у

Рівненській області щодо ситуації, яка

склалася під час добудови шести класних

кімнат з спортзалом Кисорицької

загальноосвітньої школи I-III ступенів

в с. Кисоричі Рокитнівського району

 

          Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши звернення депутатів Рокитнівської районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

  1. Схвалити звернення депутатів Рокитнівської районної ради до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області щодо ситуації, яка склалася під час добудови шести класних кімнат з спортзалом Кисорицької загальноосвітньої школи I-III ступенів в с. Кисоричі Рокитнівського району.
  2. Виконавчому апарату районної ради надіслати це рішення до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області (звернення додається).
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку.

Голова районної ради                                                                           А.Кінчур

 

 

 Звернення

депутатів Рокитнівської районної ради до

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області

щодо ситуації, яка склалася під час добудови шести класних кімнат з спортзалом Кисорицької загальноосвітньої

школи I-III ступенів в с. Кисоричі Рокитнівського району

 

07 грудня 2018 року затверджено експертний звіт щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Добудови шести класних кімнат з спортзалом Кисорицької загальноосвітньої школи I-III ступенів в с. Кисоричі Рокитнівського району (коригування) - будівництво».

Станом на сьогодні роботи по добудові даного об’єкту проводяться вкрай в незадовільному стані та з можливими порушеннями будівельних норм і стандартів.

 Просимо Вас ініціювати перевірку щодо дотримання суб’єктом містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил під час добудови вищезазначеного об’єкту за адресою с. Кисоричі Рокитнівського району Рівненської області.

               Схвалено

               рішення Рокитнівської

               районної ради

               від 19.06.2019 № 441

               

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι