№434 від 17.05.2019 Про районну програму розвитку матеріально-технічної бази управління Державної казначейської служби України у Рокитнівському районі Рівненської області на 2019-2020 роки

У К Р А Ї Н А                      

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

(тридцять п’ята (позачергова) сесія)

 

РІШЕННЯ

 

17 травня 2019 року                                                                                          № 434

 

 

Про районну програму розвитку

матеріально-технічної бази управління

Державної казначейської служби України

у Рокитнівському районі Рівненської області

на 2019-2020 роки

 

 

Відповідно до статті 85 Бюджетного кодексу України, враховуючи клопотання управління Державної казначейської служби України у Рокитнівському районі Рівненської області від 20.03.2019 № 01-08/94, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування, забезпечення належного функціонування управління Державної казначейської служби України у Рокитнівському районі Рівненської області з органами державної влади та місцевого самоврядування, розвитку його матеріально-технічної бази, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

вирішила:

 

 1. Затвердити схвалену розпорядженням голови Рокитнівської РДА від 18.03.2019 № 67 районну програму розвитку матеріально-технічної бази управління Державної казначейської служби України у Рокитнівському районі Рівненської області на 2019-2020 роки (далі – Програма), що додається.
 2. Фінансовому управлінню Рокитнівської РДА при формуванні районного бюджету на відповідний період передбачати кошти на реалізацію завдань Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення (Кравчук О.І.).

 

Голова районної ради                                                                        А. Кінчур

 

Додаток

до рішення районної ради

від 17.05.2019  № 434

 

 

 

 

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

розвитку матеріально - технічної бази управління Державної казначейської служби України у Рокитнівському  районі Рівненської області на 2019 - 2020 роки

 

 

смт Рокитне

2019 рік  

ЗМІСТ

 

1.Паспорт Програми………………………………………………………………...2

 1. Проблеми, на розвязання яких спрямована Програма……………………….....2
 2. Мета Програми та потреба у фінансуванні…………………..............................4
 3. Шляхи ралізації Програми.....................................................................................4
 4. Очікувані результати від виконання Програми...................................................4
 5. Обсяги та джерела фінансування Програми........................................................4


 1. Паспорт програми

Назва Програми

Районна програма розвитку матеріально - технічної бази управління Державної казначейської служби України у Рокитнівському  районі Рівненської області на 2019 – 2020  роки

Головний розробник Програми

Управління Державної казначейської служби України у Рокитнівському районі Рівненської області (далі –  управління Казначейства)

Відповідальні за виконання програмних заходів (головні виконавці)

Управління Казначейства, Райдержадміністрація

Завдання

1. Розвиток матеріально - технічної бази управління Казначейства, збереження Державного майна в належному стані.

2. Забезпечення безпечних умов праці працівників  управління Казначейства, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

3. Виконання вимог щодо організації виконання заходів з охорони праці.

Терміни реалізації

2019 – 2020 роки

Обсяг коштів районного бюджету

80,0 тис. грн.

Розпорядник коштів

Райдержадміністрація

          

 1. Проблеми, на розв’язання яких спрямована Програма

            Програму розвитку матеріально - технічної бази управління Казначейства на 2019 – 2020 роки, розроблено відповідно до пункту 2 статті 85 Бюджетного кодексу України.

Управління Казначейства здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, яке передбачає: розрахунково-касове обслуговування  розпорядників та одержувачів коштів бюджетів, контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень бюджету, взятті бюджетних зобов'язань розпорядниками бюджетних коштів та здійсненні платежів за цими зобов'язаннями; ведення бухгалтерського обліку і складання звітності про виконання бюджетів з дотриманням національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку. Казначейське обслуговування бюджетних коштів на сучасному етапі бюджетної реформи в Україні виступає одним з головних елементів забезпечення і підвищення стабільності та захищеності бюджетної системи.   Про це свідчить те, що в сучасних умовах органи Державного казначейства являються одним із найактивніших учасників в процесі управління бюджетними коштами через реалізацію законодавчо прийнятих механізмів та процедур виконання бюджетів відповідно до вимог бюджетного законодавства.                 Подальший розвиток Державної казначейської служби України, у тому числі управління Казначейства у Рокитнівському районі Рівненської області повинен відповідати світовим стандартам.

Відповідно до Концепції розвитку інформаційних технологій Державної казначейської служби України на 2016 – 2020 роки основними завданнями під час впровадження новітніх інформаційних технологій є: еволюційний розвиток діючої системи до системи електронного казначейства (e-treasury), з централізованою системою обробки інформації та юридично значимим внутрішнім і зовнішнім електронним документообігом; посилення інформаційної безпеки; інтеграція системи «Електронне казначейство»               (e-treasury) з системою «Електронний уряд» (e-government).

Управління Казначейства є балансоутримувачем адміністративного приміщення державної форми власності загальною площеєю 597,5 м. кв., окремі елементи якого перебувають у непридатному, або незадовільному стані, що засвідчено звітом з обстеження технічного стану адмінбудівлі Науково-дослідним інститутом “Проектреконструкція”. 

Разом з тим, обмеженість у фінансуванні органів казначейства не дозволяє реалізувати в повному обсязі проекти та задуми з проведення низки заходів, які сприяють:

 оптимізації процесу обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів;

           повномасштабному впровадженню системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно – технічний комплекс «Клієнт Казначейства - Казначейство»;

      підвищенню якості казначейського обслуговування;

      розвитку матеріально - технічної бази управління Казначейства.

                                       

 1.                              Мета програми

    Метою програми є підтримка державної політики у сфері казначейського обслуговування, забезпечення належного функціонування управління Казначейства з органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування та розвитку його матеріально - технічної бази

  а саме :

   Забезпечення збереження державного майна, створення безпечних умов праці працівникам та клієнтам управління  Казначейства.

                            

 

 

 

 1. Шляхи реалізації Програми

Взаємодія  управління Казначейства з органами  місцевого самоврядування, вдосконалення шляхів співпраці  у руслі покращення якості казначейського обслуговування, використання  сучасних технологій.

Створення відповідних умов для якісного казначейського обслуговування, налагодження партнерських відносин з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

 

 1. Очікувані результати від виконання Програми

        Виконання Програми дасть змогу:

       покращити рівень та прискорити процес казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів;

       покращити матеріально - технічну базу та умови праці  працівників управління Казначейства;

       забезпечити більш безпечне та комфортне відвідування управління Казначейства його клієнтами.

       створити умови для партнерських взаємовідносин управління Казначейства  з органами місцевого самоврядування, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів;

 1. Обсяги та джерела фінансування Програми

       Передбачити фінансування визначених Програмою заходів з районного бюджету  у  сумі 80,0 тис. грн.

Орієнтовний обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми ( тис.грн.)

2019 рік

2020 рік

Всього

Усього, в тому числі

35,0

45,0

80,0

Районний бюджет

35,0

45,0

80,0

 1. Контроль за виконанням  Програми

Контроль за виконанням Програми покладається на управління Казначейства.

Заступник голови районної ради                                                          С. Пахнюк

 

Календар публікацій

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι