№40 від 21.01.2016 Про затвердження штатного розпису Рокитнівського центру "Інваспорт"

                   УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(П’ята (позачергова) сесія)

РІШЕННЯ

від 21 січня 2016 року                                                         № 40

Про затвердження штатного розпису

Рокитнівського центру «Інваспорт»

Відповідно до ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання комунального закладу «Рокитнівський районний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» від 16.12.2015 № 31, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення,  районна рада

вирішила

1. Затвердити граничну чисельність та штатний розпис комунального закладу «Рокитнівський районний центр з фізичної культури і спорту інвалідів  «Інваспорт» з 01 січня 2016 згідно з додатками 1, 2.

2. Фінансовому управлінню Рокитнівської райдержадміністрації (Продащук С. О.) передбачити в районному бюджеті кошти для фінансування Рокитнівського центру «Інваспорт» в межах наявних фінансових ресурсів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення (Кравчук О. І.).

         Голова районної ради                                                                         Г. Мініч

 

Завантажити додатки.

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι