№27 від 07.12.2015 Про внесення змін до штатного розпису Рокитнівського центру "Інваспорт"

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівнеської області

Сьоме скликання

(Третя (позачергова)сесія)

РІШЕННЯ

від 7 грудня 2015 року                                                         № 27

Про внесення змін до штатного розпису

Рокитнівського центру «Інваспорт»

Відповідно до ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Рокитнівської районної ради від 24 квітня 2015 року № 458, враховуючи клопотання комунального закладу «Рокитнівський районний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, соціального захисту населення,  районна рада

вирішила

1. Внести зміни до штатного розпису комунального закладу «Рокитнівський районний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» з 01 грудня 2015 року, доповнивши його двома штатними одиницями згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню Рокитнівської райдержадміністрації (Продащук С. О.) передбачити в районному бюджеті кошти для фінансування Рокитнівського центру «Інваспорт» в межах наявних фінансових ресурсів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення (Кравчук О. І.).

    Голова районної ради                                                                          Г. Мініч

 

Завантажити додаток.

 

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι