№17 від 07.12.2015 Про передачу у постійне користування КЗОЗ "Рокитнівський районний центр ПМСД" земельної ділянки в смт Томашгород Рокитнівського району Рівненської області

                   УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Третя (позачергова) сесія)

РІШЕННЯ

від 7 грудня 2015 року                                                                    № 17

Про передачу у постійне користування

КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД»

земельної ділянки в смт. Томашгород

Рокитнівського району Рівненської області

Розглянувши клопотання КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» від 27.11.2015 № 837 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, враховуючи рішення Томашгородської селищної ради від     18.11.2015 № 15 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування в смт Томашгород», керуючись статтями 10, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

вирішила:

  1. Передати у постійне користування комунальному закладу охорони здоров’я «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради Рівненської області (код ЄДРПОУ 38645384) земельну ділянку (кадастровий номер 5625055500:05:001:0095) площею      0,0907 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (для будівництва та обслуговування фельдшерсько-акушерського пункту смт. Томашгород) за рахунок земель житлової та громадської забудови (забудовані землі, у тому числі землі громадського призначення) в смт. Томашгород Рокитнівського району Рівненської області.
  2. КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» оформити речове право на земельну ділянку у порядку, встановленому законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища (Новоселецький М. І.).

Голова районної ради                                                                              Г. Мініч

 

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι