№89 від 25.05.2016 Про внесення змін до Статуту Томашгородського НВК школа І-ІІІ ст.-ліцей

                    УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Сьома сесія)

РІШЕННЯ

від 25 травня 2016 року                                                              № 89

 Про внесення змін до Статуту

Томашгородського НВК школа І-ІІІ ст.–ліцей

У зв’язку із перейменуванням вулиць селища Томашгород згідно рішення Томашгородської селищної ради від 18 квітня 2016 року №85, керуючись статтею 43 Закону України «Промісцевесамоврядування в Україні”,  статтею 9 Закону України «Про загальну середню освіту», враховуючи клопотання Рокитнівської районної державної адміністрації від 19.05.2016 №2146/02-23/16, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Статуту Томашгородського навчально-виховного комплексу школа І-ІІІ ступенів-ліцей Рокитнівської районної ради Рівненської області, виклавши пункт 1.2. Розділу І Загальні положення Статуту у новій редакції: «1.2 Юридична адреса загальноосвітнього навчального закладу: 34240, Рівненська область, Рокитнівський район, смт.Томашгород,  вулиця Соборна, 21-А».
  2. Директору Томашгородського навчально-виховного комплексу школа І-ІІІ ступенів-ліцей Рокитнівської районної ради Рівненської області (Прит О.С.) подати державному реєстратору відділу економічного розвитку і торгівлі Рокитнівської райдержадміністрації визначені законодавством документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів, що містяться в Єдиному державному реєстрі.
  3. Контроль за виконаннямрішенняпокласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.).

Голова районної ради                                                                  Г.Мініч

 

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι