№99 від 25.05.2016 Про зміну назви та затвердження нової редакції Статуту Рокитнівської ЦСПШБ

                   УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Сьома сесія)

РІШЕННЯ

від 25 травня 2016 року                                                              № 99

 Про зміну назви та

затвердження нової редакції

Статуту Рокитнівської ЦСПШБ

Розглянувши клопотання Рокитнівської районної державної адміністрації від 05.05.2016 № 1972/02-23/16, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Промісцевесамоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів та президією районної ради, районна рада

вирішила:

  1. Змінити назву Рокитнівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек на Комунальний заклад «Рокитнівська централізована бібліотечна система» Рокитнівської районної ради.
  2. Затвердити Статут Комунального закладу «Рокитнівська централізована бібліотечна система» Рокитнівської районної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору Комунального закладу «Рокитнівська централізована бібліотечна система» Рокитнівської районної ради Скаковець Т. Є. подати державному реєстратору відділу економічного розвитку і торгівлі Рокитнівської райдержадміністрації  визначені законодавством документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів та проінформувати районну раду.
  4. Контроль за виконаннямрішенняпокласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

Голова районної ради                                                                      Г.Мініч

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι