№90 від 25.05.2016 Про передачу КП "Рокитнекомуненергія" у власність територіальної громади смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області

                     УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Сьома сесія)

РІШЕННЯ

від 25 травня 2016 року                                                                           № 90

Про передачу КП «Рокитнекомуненергія» у власність

територіальної громади смт Рокитне

Рокитнівського району Рівненської області

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Рокитнівської селищної ради від 28 квітня 2016 року № 164 «Про надання згоди на прийняття на баланс Рокитнівської селищної ради комунального підприємства «Рокитнекомуненергія», з метою ефективного використання майна КП «Рокитнекомуненергія», яке забезпечує задоволення комунально-побутових потреб територіальної громади смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

  1. Передати комунальне підприємство «Рокитнекомуненергія», що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, адреса юридичної особи: Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вул. 1 Травня, буд. 3А, у власність територіальної громади селища міського типу Рокитне Рокитнівського району Рівненської області.
  2. Комунальному підприємству «Рокитнекомуненергія» спільно з Рокитнівською селищною радою провести приймання-передачу об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району у встановленому чинним законодавством порядку та відповідно до Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням Рокитнівської районної ради від 25 грудня 2015 року № 33.
  3. Відділу економічного розвитку і торгівлі Рокитнівської райдержадміністрації (Лозян Г.І.) після завершення процедури передачі внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району.
  4. Виконавчому апарату районної ради надіслати дане рішення Рокитнівській селищній раді, Комунальному підприємству «Рокитнекомуненергія» та Рокитнівській районній державній адміністрації для керівництва в роботі.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.).

 

Голова районної ради                                                                              Г. Мініч

 

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι