№86 від 25.05.2016 Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району гуртожитку №2 Рокитнівського професійного ліцею

                   УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Сьома сесія)

РІШЕННЯ

від 25 травня 2016 року                                                              № 86

 

 Про надання згоди на прийняття у спільну власність

територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

гуртожитку №2 Рокитнівського професійного ліцею

         На підставі статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 4, частини 3 статті 4-1 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», районна рада

вирішила:

  1. Надати згоду на прийняття безоплатно у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району гуртожитку №2 Рокитнівського професійного ліцею, що розташований по вул. Радянська, 16 в смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області, для проживання в ньому сімей військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.
  2. Рокитнівській районній державній адміністрації Рівненської області забезпечити проведення технічного обстеження стану будівельних конструкцій та їх несучої здатності, інженерних мереж гуртожитку №2 Рокитнівського професійного ліцею, щодо можливості його подальшої реконструкції під багатоквартирний житловий будинок. Про результати обстеження повідомити районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.).

Голова районної ради                                                                        Г. Мініч

 

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι