Про делегування повноважень щодо управління закладами освіти

Рокитнівська Районна рада

__________ скликання

(_____________ сесія)

РІШЕННЯ

від _________ 2018 року                                                                                                                          №

Про делегування повноважень щодо

управління закладами освіти

З метою реалізації повноважень районної ради, визначених Законом України «Про освіту», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Рокитнівської райдержадміністрації від __.02.2018 року № __________ за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Делегувати відділу освіти Рокитнівської районної державної адміністрації, на період до приведення установчих документів закладів освіти, нормативних документів районної ради та районної державної адміністрації у відповідність до Закону України «Про освіту», здійснювати повноваження щодо управління підпорядкованими засновнику закладами освіти, відповідно до їх установчих документів.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л.М).

Голова районної ради                                                                                                                                                               А. Кінчур

Проект підготовлений відділом освіти райдержадміністрації

Начальник відділу    __________________           М. Кузьмич

Оприлюднено на веб-сайті      ______ __________ 20___ року

2 варіант

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(______________ сесія)

РІШЕННЯ

від ___________ 2018року                                                                                                                                                 № ____

Про делегування повноважень щодо

управління закладами освіти

З метою реалізації повноважень районної ради, визначених Законом України «Про освіту», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Рокитнівської райдержадміністрації від __.02.2018 року № __________ за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

2. До делегованих повноважень згідно пункту 1 даного рішення не входять повноваження Рокитнівської районної ради, визначені пунктами 1-8 частини 2 статті 25 Закону України «Про освіту».
  3. Внести зміни до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (зі змінами від 15.07.2016 №109), а саме:
  • Виключити пункт 7.2. Положення;
  • В підпункті 1 абзацу 1 пункту 7.3. Положення слова «(крім контрактів з керівниками комунальних загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів)» виключити;
  • Виключити абзац 2 пункту 7.3. Положення.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л.М.).

Голова районної ради                                                                                                                                                          А. Кінчур

Лютий 2018