Про створення Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

_____________________   скликання

_______________________ сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від «___»___2018 року                                                                                                                                                                              №

Про створення Комунальної установи

«Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр»

Рокитнівської районної ради

Керуючись  статтями 19, 20 Закону України «Про освіту», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» та з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, іза погодженням  з  постійними комісіями та президією  районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА :

1.Створити Комунальну установу «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради (скорочене найменування КУ «Рокитнівський ІРЦ»).

1. Затвердити Статут Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради (додається).
  2. Визначити уповноваженим органом управління Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради – відділ освіти Рокитнівської районної державної адміністрації.

4.Відділу освіти Рокитнівської районної районної державної адміністрації (Кузьмич М.М.):

4.1.Здійснити державну реєстрацію Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.

4.2. Вчинити дії щодо включення до мережі розпорядника та одержувача коштів районного бюджету Комунальну установу «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.

1. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (Лозян Г.І.) внести необхідні зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Рокитнівського району.

6.Управлінню фінансів Рокитнівської районної державної адміністрації (Кушнір С.І.) передбачити кошти для фінансування видатків з районного бюджету на утримання Комунальної установи «Рокитнівськеий інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.

1. Контроль щодо виконання рішення районної ради покласти на постійні комісії районної ради з питаькомунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.) та з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

Проект підготовлений відділом освіти райдержадміністрації

Начальник відділу    __________________           М.М.Кузьмич

Оприлюднено на веб-сайті      ______ __________ 20___ року, адреса   _______________________

Лютий 2018