Про Програму розвитку культури Рокитнівського району на період до 2022 року

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(Двадцять друга сесія)

від ____ лютого 2018 року                                                                                                                                                        № ____

Про Програму розвитку культури

Рокитнівського району на період

до 2022 року

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування                   в Україні»,  Законами України «Про культуру», «Про бібліотеки     і бібліотечну справу», «Про музеї та музейну справу», «Про охорону культурної спадщини», розпорядженням Кабінету Міністрів України    від 01 лютого 2016 року №119-р  «Про схвалення  Довгострокової стратегії розвитку української культури – стратегії реформ», з метою забезпечення реалізації стратегічних цілей державної політики у сфері культури району, клопотання Рокитнівської районної державної адміністрації від  06 лютого 2018 року №635/02-23/18, районна рада :

в и р і ш и л а

1. Затвердити Програму розвитку культури Рокитнівського району на період до 2022 року (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 26 січня 2018 року № 10, що додається.
  1. Районній державній адміністрації забезпечити організацію та виконання заходів Програми.

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при формуванні районного бюджету передбачати кошти на реалізацію Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

2

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, соціального захисту населення (Кравчук О.І.).

Голова районної ради                                                                                                                                                           А.Кінчур

• Проект рішення підготував:
  • Начальник відділу культури
  • райдержадміністрації    Н.Ярмошко
  • Погоджено:
  • Перший заступник голови
  • райдержадміністрації       О.Берташ
  • Начальник відділу організаційно -
  • правового забезпечення, інформаційної
  • діяльності та комунікацій з громадськістю
  • апарату райдержадміністрації В.Пшенична
  • Керуючий справами