Про районну цільову соціальну програму підтримки реформування системи закладів для дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2018 рік

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Двадцять друга сесія)

РІШЕННЯ

від ____ лютого 2018 року                                                                                                                                                   №

Про районну цільову соціальну програму

підтримки реформування системи закладів для

дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського

піклування, на 2018 рік

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування                   в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України                                     від 17 жовтня 2007 року №1242 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», враховуючи клопотання Рокитнівської РДА від  06.02.2018 №635/02-23/18, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада :

в и р і ш и л а:

1. Затвердити схвалену розпорядженням голови Рокитнівської РДА від 29.01.2018 №21 Районну цільову соціальну програму підтримки реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2018 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Рокитнівській РДА забезпечити організацію та виконання заходів Програми.
  3. Фінансовому управлінню Рокитнівської РДА при формуванні районного бюджету передбачати кошти на реалізацію Програми у межах наявних фінансових ресурсів.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, соціального захисту населення (Кравчук О.І.).

Голова районної ради                                                                                                                            А.Кінчур

• Проект рішення підготував:
  • Начальник служби у справах дітей
  • райдержадміністрації Ж.Боровець
  • Погоджено:
  • Перший заступник голови
  • райдержадміністрації О.Берташ
  • Начальник відділу організаційно -
  • правового забезпечення, інформаційної
  • діяльності та комунікацій з громадськістю
  • апарату райдержадміністрації В.Пшенична
  • Керуючий справами