Про передачу у постійне користування відділу освіти Рокитнівської РДА земельної ділянки по вул. Майданська, 1 та Рокитнівська, 6 в с. Нетреба

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_________ скликання

( ________ сесія)

РІШЕННЯ

від _____________2018 року                                                                                                                                          № _____

Про передачу у постійне користування відділу

освіти Рокитнівської РДА земельної ділянки

по вул. Майданська, 1 та Рокитнівська, 6 в с. Нетреба

Розглянувши клопотання Рокитнівської РДА від __. __.2018 № ____/____/__, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування відділу освіти Рокитнівської райдержадміністрації для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (для обслуговування приміщень школи, господарських будівель і споруд Нетребської ЗОШ I – II ступеня.) по вул. Майданська, 1 та Рокитнівська, 6 в с. Нетреба Рокитнівського району Рівненської області, враховуючи рішення Борівської сільської ради від 16.11.2015 № 8 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти Рокитнівської райдержадміністрації» в с. Нетреба по вул. Майданська, 1 та Рокитнівська, 6  керуючись ст.10, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада:

вирішила:

1. Передати у постійне користування відділу освіти Рокитнівської РДА (ідентифікаційний номер 02145895) земельну ділянку № 1 площею 1,4457 га (кадастровий номер 5625081700:04:002:0051) та земельну ділянку № 2 площею 0,1117 га  (кадастровий номер 5625081700:04:002:0050) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Майданська, 1 та Рокитнівська, 6 в с. Нетреба Рокитнівського району Рівненської області.
  2. Відділу освіти Рокитнівської РДА оформити речове право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища ( Новоселецький М.І.)

Голова районної ради                                                                                                                                                                   А. Кінчур

Проект підготовлений відділом освіти райдержадміністрації

Начальник відділу _____________ М.М. Кузьмич

Оприлюднено на веб-сайті ____  ____________ 20__ року, адреса ______________________________