Про строки проведення звітів депутатів Рокитнівської районної ради сьомого скликання

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

(Двадцять перша (позачергова) сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

Про строки проведення звітів депутатів

Рокитнівської районної ради сьомого скликання

З метою забезпечення виконання обов’язків депутатів районної ради щодо звітування про свою роботу перед виборцями, на підставі частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи фракційну структуризацію політичних партій, представлених в районній раді, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Депутатам районної ради прозвітувати про свою роботу перед виборцями за 2017 рік до 31 січня 2018 року.
  2. Депутатам районної ради - членам відповідних фракцій до 10 лютого 2018 рокуподати керівникам фракцій інформацію про проведення звітів, надані виборцями доручення, а також зауваження і пропозиції, висловлені на адресу районної ради та її органів.
  3. Керівникам фракцій районної ради до 20 лютого 2018 року проінформувати постійну комісію районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку про результати проведення звітів депутатів районної ради.
  4. Постійній комісії районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку до 01 березня 2018 року подати голові районної ради узагальнену інформацію про проведення звітів депутатів районної ради та відповідні пропозиції.
  5. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій сприяти депутатам районної ради в організації проведення звітів перед виборцями шляхом надання необхідних приміщень, оповіщення виборців про час і місце проведення звітів тощо.
  6. Виконавчому апарату районної ради забезпечити оприлюднення звітів депутатів районної ради на офіційному веб-сайті Рокитнівської районної ради.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку (Кузьмич М. М.).

Голова ради                                                                                                                                                                                                    А. А. Кінчур

Проект підготовлений виконавчим апаратом Рокитнівської районної ради

Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради _______________ А. Герасимчук