Про порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) окремими комунальнимиунітарнимипідприємствами, що належать до спільноївласностітериторіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(______________сесія)

РІШЕННЯ

Про порядок і норматив відрахування

до загального фонду районного бюджету

частини чистого прибутку (доходу) окремими

комунальнимиунітарнимипідприємствами,

що належать до спільноївласностітериторіальних

громад сіл, селищ Рокитнівського району

Відповідно до пункту 35 частини 1 статті 64, частини 2 статті 67 Бюджетного кодексу України, пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», за погодженням з постійнимикомісіями  тапрезидієюрайонної ради, районна рада

вирішила:

1. Встановити у 2018 році, що наступні комунальніунітарніпідприємства, які належать до спільноївласностітериторіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, сплачують до загального фонду районного бюджету частину чистого прибутку (доходу) у розмірі 10 (десять) відсотків з наростаючимпідсумкомщоквартальноїфінансово-господарськоїдіяльності у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств:
  • Комунальне підприємство «Аптека» Рокитнівської районної ради Рівненської області;
  • Комунальне підприємство «Рокитнівське районне бюро технічноїінвентаризації» Рокитнівської районної ради.
    1. Визначена відповідно до пункту 1 цьогорішеннячастина чистого прибуткузараховуєтьсякомунальнимиунітарнимипідприємствами на відповіднийрахунок з облікунадходжень до загального фонду районного бюджету, відкритий в органах ДержавноїказначейськоїслужбиУкраїни.
    2. Дані про нарахування та сплатучастини чистого прибутку (доходу) комунальніунітарніпідприємстваподають до 01 березня року, наступного за звітним роком, відділуекономічногорозвитку і торгівлі та фінансовомууправліннюрайдержадміністрації, а такожвідображають у декларації з податку на прибутокпідприємств у терміни, передбачені для їїподання органам державноїфіскальноїслужби.
    3. Керівникам комунальних підприємств забезпечити надходження до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) відповідно до встановленого порядку та нормативу.
    4. Контроль за повнотою та своєчасністюсплатичастини чистого прибутку (доходу) комунальнимиунітарнимипідприємствамиздійснюютьорганидержавноїфіскальноїслужби.
    5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійнікомісіїрайонної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та ціновоїполітики, Чорнобильськоїкатастрофи, соціальногозахистунаселення (Кравчук О.І.); з питанькомунальноївласності, економічногорозвиткугалузей народного господарства (Рудницький В. А.).

Голова районної ради                                                                                                                                                                                   А. Кінчур

Проект підготовлений виконавчим апаратом Рокитнівської районної ради

Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради _______________ А. Герасимчук