Про надання згоди на оренду частини приміщення Рокитнівської районної ради Відділу освіти Рокитнівської РДА

Рокитнівськарайонна радаРівненської області

_______ скликання

(_____________ сесія)

РІШЕННЯ

від«___»___________ 2017  року                                                                                                                                                                 ________

Про надання згоди на оренду частини приміщення

Рокитнівської районної ради Відділу освіти Рокитнівської РДА

Керуючись Законами України «Промісцевесамоврядування в Україні”,   «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи клопотання Рокитнівської районної державної адміністрації від ________________ № _______, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Відділу освіти Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області на оренду частини приміщенняадмінбудівліРокитнівської районної ради, яке розташоване за адресою: смт.Рокитне Рівненської обл., вул.Незалежності,13, площею 395,84м.кв., що перебуває на балансі Рокитнівської районної ради та належить на праві комунальної власності, для розміщення та забезпечення діяльності відділу освіти Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області.
  2. Встановити плату за оренду вказаного приміщення будівлі у розмірі 1 (одна) гривня в рік.
  3. Доручити голові районної ради Кінчуру А.А. укласти договір оренди з Відділом освіти Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області.
  4. Контроль за виконаннямданогорішенняпокласти на постійнукомісіюрайонної ради з питанькомунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.).

Проект підготовлений відділом освіти Рокитнівської райдержадміністрації

В.о.начальника відділу    __________________           В.О.Кибукевич

Оприлюднено на веб-сайті      ______ __________ 20___ року

Рішення підготувала:

Юрисконсульт відділу освіти

_________________ Л. Осипчук-Лопуга

­­­

Погоджено:

Перший заступник голови

Рокитнівської РДА

_________________ О.  Берташ

В.о.начальника відділу освіти