Про передачу у постійне користування відділу освіти Рокитнівської РДА земельної ділянки по вул. Горького, 32 в смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_________ скликання

(________  сесія)

РІШЕННЯ

від _____________2017  року                                                       № _____

Про передачу у постійне користування відділу

освіти Рокитнівської РДА земельної ділянки

по вул. Горького, 32 в смт Рокитне Рокитнівського

району Рівненської області

Розглянувши клопотання Рокитнівської РДА від __. __.2017 № ____/____/__,проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування відділу освіти Рокитнівської райдержадміністрації для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Горького в смт. РокитнеРокитнівського району Рівненської області, враховуючи рішення Рокитнівської селищної ради від 21.11.2017 № 640 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти Рокитнівської райдержадміністрації в смт. Рокитне по вул. Горького, 32» керуючись ст.10, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада:

вирішила:

1. Передати у постійне користування відділу освіти Рокитнівської РДА (ідентифікаційний номер 02145895) земельну ділянку площею 2,8554 га (кадастровий номер 5625055100:01:001:1238) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Горького, 32 в смт РокитнеРокитнівського району Рівненської області.
  2. Відділу освіти Рокитнівської РДА оформити речове право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища ( Новоселецький М.І.)

Голова районної ради                                                                 А. Кінчур

Проект підготовлений відділом освіти райдержадміністрації

Начальник відділу _____________ М.М. Кузьмич

Оприлюднено на веб-сайті ____  ____________ 20__ року, адреса ______________________________