Про ліквідацію КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(______________сесія)

РІШЕННЯ

«__» ________ 2020 року                                                    № ____

Про ліквідацію КНП «Рокитнівська районна

стоматологічна поліклініка»

У зв’язку із неможливістю забезпечення комунальним некомерційним підприємством «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» Рокитнівської районної ради рентабельної діяльності, відповідно до статті 59 Господарського кодексу України, статей 110, 111 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, статтею 60, прикінцевими та перехідними положеннями  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з _________________________________, районна рада

вирішила:

1. Ліквідувати комунальне некомерційне підприємство «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» Рокитнівськоїрайонної ради (далі - КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»), кодЄДРПОУ39899895.
  2. Утворити комісію з ліквідації КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»у складі згідно з додатком.
  3. Комісії з ліквідації:
  • Повідомити державного реєстратора про припинення юридичної особи в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  • Попередити працівників про наступне їх вивільнення у зв’язку із ліквідацією КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»;
  • Забезпечити передачу документів, які підлягають зберіганню, до відповідної архівної установи у порядку, визначеному законодавством України;
  • Здійснити заходи з ліквідації КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» згідно з вимогами чинного законодавства України;
  • Подати Рокитнівській районній раді на затвердження ліквідаційний баланс.
  • Завершити ліквідацію КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка».
    1. Голові комісії з ліквідації Сьоміну Р.Ю. подативсі необхідні документи і вчинити всі необхідні дії, пов’язані з державною реєстрацією припинення діяльності КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка».
    2. Встановити, що претензії кредиторів КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»приймаються протягом двох місяців з дати офіційного оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи та внесення запису про ліквідацію КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
    3. Визначити місцезнаходження комісії з ліквідації: вулиця Шевченка, будинок 4, селище міського типу Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область, 34200.
    4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.).

Голова районної ради                                        Анатолій КІНЧУР

Проект підготовлений виконавчим апаратом Рокитнівської районної ради

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

_______________ А. Герасимчук

Оприлюднено на веб-сайті www.rokitne-rada.rv.ua

______ __________ 2020 року

до рішення Рокитнівської

районної ради від

«__» _______2020 № ____

С К Л А Д

комісії з ліквідації комунального некомерційного підприємства «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»

Рокитнівської районної ради

Голова комісії:

___________________________ – ___________________________, реєстраційний номер облікової картки платника податку __________.

Члени комісії:

___________________________ – ___________________________, реєстраційний номер облікової картки платника податку __________;

Місцезнаходження комісії: вулиця Шевченка, будинок 4, селище міського типу Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область, 34200.

Заступник голови районної ради                                        Світлана ПАХНЮК

Травень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι