Про контракт з генеральним директором КНП «Рокитнівський РЦПМСД»

У К Р А Ї Н А                      

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

(________________________ сесія)

 

РІШЕННЯ

 

 

від ___ листопада 2019 року                                             №  

 

Про контракт з генеральним директором

КНП «Рокитнівський РЦПМСД»

           Враховуючи подання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Рокитнівський РЦПМСД» (протокол № 3 від 30.10.2019 додається), відповідно до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 21.06.2013 №282 зі змінами, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з ____________________________, згідно з поданою заявою, районна рада

 

вирішила:

  1. Укласти контракт з Барановською Іриною Миколаївною на посаді генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради з ____ листопада 2019 року до ______ ___________ 202____ року.
  2. Доручити голові районної ради Кінчуру А. А. підписати контракт з Барановською І.М. на посаді генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

 

 

Голова районної ради                                                                 А. Кінчур

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι