ПОЛОЖЕННЯ про Почесну відзнаку Рокитнівської районної ради «За заслуги перед Рокитнівщиною»

до рішення районної ради

від 28.07.2017 № 241

про Почесну відзнаку Рокитнівської районної ради

«За заслуги перед Рокитнівщиною»

1. Почесна відзнака «За заслуги перед Рокитнівщиною» є відзнакою Рокитнівської районної ради (далі - Почесна відзнака районної ради), нею нагороджуються особи за вагомі внески у будь-яку сферу життєдіяльності району, активну громадсько-політичну діяльність, заслуги у сприянні становленню та зміцненню України, як демократичної, соціальної, правової держави, благодійну роботу, виховання та навчання молоді.
  2. Почесною відзнакою районної ради нагороджуються депутати, працівники галузей господарського комплексу, соціально-культурної сфери, установ, організацій, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадських організацій, окремі громадяни, які зробили значний особистий внесок у сферах діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення.
  3. Почесною відзнакою районної ради можуть відзначатися і громадяни інших регіонів України та інших країн.
  4. Нагородженим Почесною відзнакою районної ради фізичним особам вручається Орден «За заслуги перед Рокитнівщиною» відповідного зразка, посвідчення до нього та футляр.
  5. Особи, які представляються до нагородження Почесною відзнакою районної ради, повинні мати трудовий стаж не менше п’яти років.
  6. Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:
  • згода на збір та обробку персональних даних;
  • характеристика із зазначенням конкретних виробничих, наукових та інших досягнень, що стали підставою для порушення клопотання, вказаних в пунктах 1 та 2 цього Положення щодо особи (в тому числі - загальний стаж роботи, стаж роботи в галузі, стаж роботи у даному колективі), за підписом керівника відповідного органу;
  • копія першої сторінки паспорта особи.
  1. Клопотання про нагородження Почесною відзнакою районної ради подаються не пізніше як за місяць до ювілею, професійного свята чи знаменної події.
  2. У разі недотримання вимог пунктів 6, 7 та 8 цього Положення, документи повертаються посадовій особі чи органу, який їх надіслав.
  3. Рішення про нагородження Почесною відзнакою приймається головою районної ради і оформляється розпорядженням.
  4. Особу може бути представлено до нагородження Почесною відзнакою районної ради лише один раз.
  5. У трудову книжку особи, нагородженої Почесною відзнакою районної ради, вноситься відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження.
  6. Вручення Почесної відзнаки районної ради проводиться в урочистій обстановці головою районної ради, заступником голови районної ради, керуючим справами або за дорученням голови районної ради головами сільських, селищних рад, керівниками установ та організацій.
  7. Вручення Почесної відзнаки районної ради приурочується до загальнодержавних свят, галузевих професійних свят, ювілейних дат працівників, підприємств, установ, організацій тощо.
  8. Підготовка, облік і реєстрація нагородження Почесною відзнакою районної ради здійснюється загальним відділом виконавчого апарату районної ради.
  9. Нагородженим Почесною відзнакою районної ради особам одноразова винагорода може встановлюватись і виплачуватись за рахунок коштів підприємств, установи та організації, де вони працюють, згідно з рішенням керівника.

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017