МЕТОДИКА проведення інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

З а т в е р д ж е н о

Рішення Рокитнівської районної ради

від 21 червня  2013 року № 282

МЕТОДИКА
проведення інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

1. Ця Методика визначає механізм проведення інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад району з метою достовірного визначення наявності та стану нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.

2. Суб’єктами інвентаризації майна спільної власності територіальних громад району є:

-     Рокитнівська районна рада;

-     уповноважені нею органи (структурні підрозділи Рокитнівської районної державної адміністрації, які здійснюють управління об'єктами спільної власності територіальних громад району);

-     юридичні особи, які є балансоутримувачами майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.

3. Інвентаризації підлягає нерухоме майно, що належить до  спільної власності територіальних громад району та перебуває на балансі підприємств, їх об’єднань, закладів, установ та організацій.

4. Інвентаризація об’єктів спільної власності територіальних громад району  проводиться один раз на п’ять років (станом на 31 грудня) або позапланово за дорученням голови районної ради, голови райдержадміністрації, за рекомендаціями відповідних постійних комісій районної ради, а також у процесі:

-     приватизації (відчуження) підприємств спільної власності територіальних громад району;

-     передачі об’єктів спільної власності територіальних громад району у концесію;

-     повернення у спільну власність територіальних громад району об'єктів приватизації у разі розірвання або визнання недійсними договорів купівлі-продажу.

5. Юридична особа протягом двох місяців, що настають за звітним роком або після отримання рішення про проведення інвентаризації, складає на підставі даних інвентаризаційних описів перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад району за формою згідно з додатком 1 і подає його уповноваженому органу для узагальнення.

Уповноважений орган на підставі переліків нерухомого майна спільної власності територіальних громад району, що надійшли від юридичних осіб, в місячний термін складає за формою згідно з додатком 2 узагальнений перелік цього майна та подає його на затвердження ініціатору проведення інвентаризації.

6. Відповідальність за організацію проведення інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад району, подання достовірної та у повному обсязі інформації про результати інвентаризації несуть керівники юридичних осіб – балансоутримувачів відповідного нерухомого майна.

Завантажити додатки №1-2

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017