ПОРЯДОК передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

до рішення Рокитнівської районної ради

від 25 грудня 2015 року № 33

Порядок

1. Цей порядок встановлює єдиний організаційно-правовий механізм:

–    передачі з балансу на баланс об’єктів та майна, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – об’єкти районної комунальної власності);

–     прийняття на баланс майна, яке передано до спільної власності територіальних громад району, об’єктів, завершених будівництвом та нововиявлених об’єктів.

2. Передача з балансу на баланс об’єктів районної комунальної власності та прийняття на баланс майна, яке передано до спільної власності територіальних громад району, об’єктів, завершених будівництвом та нововиявлених об’єктів (далі – передача) може здійснюватися на підставі розпорядження голови районної ради або рішення районної ради.

2.1. На підставі розпорядження голови районної ради здійснюється:

–    передача об’єктів з балансу на баланс комунальних закладів або підприємств Рокитнівської районної ради за погодженням з постійною комісією з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства.

–    прийняття на баланс комунальних закладів або підприємств Рокитнівської районної ради майна, яке передано до спільної власності територіальних громад району, об’єктів, завершених будівництвом та нововиявлених об’єктів.

–    у виняткових випадках, а саме при необхідності оперативного вирішення питань в інтересах національної безпеки передача майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району з балансу або прийняття на баланс юридичної особи, яка не є комунальним закладом, підприємством Рокитнівської районної ради, за попередньою згодою постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства з подальшим затвердженням на сесії.

2.2. На підставі рішення районної ради здійснюється:

–    передача об’єктів з балансу або на баланс юридичної особи, яка не є комунальним закладом, підприємством Рокитнівської районної ради;

-    прийняття на баланс юридичної особи, яка не є комунальним закладом, підприємством Рокитнівської районної ради, майна, яке передано до спільної власності територіальних громад району, об’єктів, завершених будівництвом та нововиявлених об’єктів

3. Об’єктами передачі є:

-  нерухоме майно (будівлі, споруди, у тому числі незавершені будівництвом, а також нежитлові приміщення після виділення їх в окрему облікову одиницю на підставі складання в установленому порядку розподільчого балансу);

-  інше окреме індивідуально визначене майно.

4. Ініціаторами передачі можуть бути:

-  районна державна адміністрація, структурні підрозділи районної державної адміністрації стосовно об’єктів, які перебувають на балансі підпорядкованих комунальних закладів, підприємств Рокитнівської районної ради або які перебувають в управлінні райдержадміністрації;

-  комунальні заклади Рокитнівської районної ради – за погодженням з відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації;

-  комунальні підприємства Рокитнівської районної ради:

-  балансоутримувачі об’єктів районної комунальної власності – юридичні особи, які не є комунальним закладом, підприємством Рокитнівської районної ради;

-  інші юридичні особи, які можуть бути балансоутримувачами об’єктів районної комунальної власності.

5. Ініціатор передачі разом з пропозиціями передає до районної ради проект відповідного розпорядження голови районної ради або рішення районної ради, обґрунтування доцільності передачі, відповідні погодження (для комунальних закладів Рокитнівської районної ради).

6. Передача здійснюється комісією, створеною стороною, яка приймає на баланс об’єкт районної комунальної власності. До складу комісії повинен бути включений працівник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради.

7. Передача здійснюється в місячний термін з дня прийняття рішення або розпорядження про передачу.

8. Передача оформляється актом приймання-передачі, який складається у чотирьох примірниках, підписується головою, членами комісії, погоджується начальником галузевого структурного підрозділу районної державної адміністрації (для комунальних закладів Рокитнівської районної ради) та затверджується головою районної ради.

9. До акту приймання-передачі додаються:

-  виписки із бухгалтерського балансу, складеного на останню звітну дату, про вартість об’єкта передачі;

-  інші документи за визначенням комісії.

Заступник голови районної ради                                               А. Кінчур

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017