ПОЛОЖЕННЯ про Почесну грамоту Рокитнівської районної ради та Подяку голови районної ради

Затверджено

Рішення районної ради

від 15.07.2016 № 111

про Почесну грамоту Рокитнівської районної ради та

Подяку голови районної ради

Цим Положенням встановлюється порядок представлення і нагородження Почесною грамотою Рокитнівської районної ради та оголошення Подяки голови районної ради.

1. Загальні положення

1.1. Почесна грамота Рокитнівської районної ради, Подяка голови районної ради є відзнакою Рокитнівської районної ради за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності району, активну громадсько-політичну діяльність, заслуги у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, благодійну роботу, виховання та навчання молоді.

1.2. Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, Подякою голови районної ради нагороджуються депутати, працівники галузей господарського комплексу, соціально-культурної сфери, підприємств, установ, організацій, окремі громадяни, які зробили значний особистий внесок у сферах діяльності, зазначених у пункті 1.1 цього Положення.

1.3. Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, Подякою голови районної ради можуть нагороджуватися трудові колективи підприємств, установ і організацій, які зробили значний колективний внесок у зміцнення економічного, наукового та виробничого потенціалу району, розвиток соціальної і гуманітарної сфер.

1.4. Висунення особи для нагородження Почесною грамотою, Подякою районної ради здійснюється гласно, за її основним місцем роботи, а осіб, які не працюють, – органом місцевого самоврядування за місцем проживання.

1.5. Облік і реєстрація про нагородження Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, Подякою голови районної ради здійснюються керівником апарату-керуючим справами виконавчого апарату районної ради.

2. Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою Рокитнівської районної ради та Подякою голови  районної ради

2.1. Клопотання про нагородження подаються на ім’я голови районної ради стосовно:

- депутатів районної ради – депутатськими фракціями і групами районної ради;

- працівників виконавчого апарату районної ради – керівником апарату-керуючим справами виконавчого апарату районної ради;

-  депутатів місцевих рад, сільських, селищних голів – відповідними місцевими радами;

- працівників органів виконавчої влади району – керівниками цих органів;

- військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, працівників Служби безпеки України, органів внутрішніх справ, органів прокуратури, митної служби – відповідними територіальними органами міністерств та відомств України;

- працівників організацій, установ, об’єднань асоціацій, акціонерних товариств та підприємств – відповідними органами місцевого самоврядування та виконавчої влади району;

- членів громадських організацій – відповідними громадськими організаціями за погодженням органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району.

2.2. Для подання про нагородження Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, Подякою голови районної ради подаються такі документи:

- згода на збір та обробку персональних даних особи, яка представляється до нагородження;

- характеристика із зазначенням конкретних виробничих та інших досягнень, вказаних в пунктах 1.1-1.3 цього Положення, або інформація про виробничі досягнення трудового колективу підприємства, установи, організації, закладу, що стали підставою для порушення клопотання, за підписом керівництва органу та скріплені печаткою.

У разі нагородження до ювілейної дати підприємства, подається архівна довідка, що засвідчує дату заснування установи, організації, закладу, або копія документа, що підтверджує ювілей.

2.3. Клопотання про нагородження Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, Подякою голови районної ради подаються не пізніше, як за два тижні до ювілею, професійного свята чи знаменної події.

2.4. У разі недотримання вимог пунктів 2.1 та 2.2 цього Положення, документи повертаються посадовій особі чи органу, який їх надіслав.

2.5. Рішення про відзначення Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, Подякою голови районної ради приймається головою районної ради і оформляється розпорядженням.

2.6. Особу, трудовий колектив підприємства, установи чи організації може бути повторно представлено до нагородження відповідно Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, Подякою голови районної ради лише через п’ять років після попереднього нагородження.

2.7. Особи, які представляються до нагородження Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, Подякою голови районної ради, повинні мати трудовий стаж у даному колективі не менше трьох років.

2.8. Нагородженим Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, Подякою голови районної ради особам одноразова винагорода може встановлюватись і виплачуватись за рахунок коштів підприємств, установ, закладів та організацій, де вони працюють, згідно з рішенням керівництва.

3. Порядок вручення Почесної грамоти Рокитнівської районної ради, Подяки голови районної ради

3.1. Вручення Почесної грамоти Рокитнівської районної ради, Подяки голови  районної ради проводиться в урочистій обстановці головою районної ради, заступником голови районної ради, керівником апарату-керуючим справами виконавчого апарату районної ради або, за доручення голови районної ради, сільськими, селищними головами, керівниками підприємств, установ та організацій. За рішенням голови районної ради, вручення Почесної  грамоти Рокитнівської районної ради, Подяки голови районної ради, може проводитись в іншому порядку.

3.2. Вручення Почесної грамоти Рокитнівської районної ради, Подяки голови районної ради приурочується до загальнодержавних свят, галузевих професійних свят, ювілейних дат працівників, підприємств, установ, організацій тощо.

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017