Очищення влади

Розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 15.11.2016 №50 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

28 листопада 2016 року в Рокитнівській районній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо СЕМЕНЮКА Андрія Степановича, який працює на посаді начальника відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату Рокитнівської районної ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

28 листопада 2016 року в Рокитнівській районній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо СКУМІНОЇ Лариси Михайлівни, яка працює на посаді начальника організаційного відділу виконавчого апарату Рокитнівської районної ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

28 листопада 2016 року в Рокитнівській районній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо БОГДАНЕЦЬ Ірини Миколаївни, яка працює на посаді начальника фінансово-господарського відділу-головного бухгалтера виконавчого апарату Рокитнівської районної ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

28 листопада 2016 року в Рокитнівській районній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо СИДОРОВИЧ Олени Миколаївни, яка працює на посаді начальника загального відділу виконавчого апарату Рокитнівської районної ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

28 листопада 2016 року в Рокитнівській районній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо ПАХНЮК Олени Захарівни, яка працює на посаді головного спеціаліста з питань економічного розвитку та комунальної власності відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату Рокитнівської районної ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

28 листопада 2016 року в Рокитнівській районній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо ЯРОЩУК Валентини Володимирівни, яка працює на посаді головного спеціаліста з питань діловодства, роботи із зверненнями та заявами громадян загального відділу виконавчого апарату Рокитнівської районної ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

28 листопада 2016 року в Рокитнівській районній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо АКСЬОНОВОЇ Вікторії Андріївни, яка працює на посаді радника голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Рокитнівської районної ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

09 листопада 2016 року в Рокитнівській районній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо ГЕРАСИМЧУКА Анатолія Андрійовича, який працює на посаді радника голови Рокитнівської районної ради.

Інформація про результати проведення перевірки

Наша сторінка у Facebook:

Випадкове зображення

• 1_1.jpg