Щира подяка нашим лікарям!

Депутатський корпус Рокитнівської районної ради, виконавчий апарат районної ради, Рокитнівська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку нашим лікарям, які щодня рятують людські життя, адже саме вони тримають оборону в боротьбі з коронавірусом! У час, коли переважна більшість людей знаходиться вдома, в безпеці, лікарі продовжують працювати, виконують свій професійний обов’язок ризикуючи своїм життям. На даний час дуже важливо підтримати лікарів та висловити слова вдячності за їхню працю, за їхній вклад в боротьбу з COVID-19.

Шановні наші «воїни медичної справи», уклінно дякуємо вам за те, що ви є такими чуйними, добрими, готовими допомогти в кожну хвилину. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі, Божої ласки. Хай з усіма вами і надалі буде людське тепло, добро, достаток!

Також хочеться звернутися і до жителів нашого району. Шановні земляки, будь ласка, зберігайте спокій, дотримуйтесь обмежувальних заходів щодо поширення коронавірусу, з усією відповідальністю ставтеся до власної безпеки, безпеки ваших рідних та не соромтеся дякувати медикам за самовіддану працю!

На даний час всі медичні працівники району працюють на повну, вживаючи всіх можливих заходів по боротьбі з коронавірусом.

Травень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι