Відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню

6 березня 2020 року у Рокитнівському районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень. Так, від імені всієї сильної частини району з вітальним словом до жінок звернулись голова районної ради Анатолій Кінчур та голова райдержадміністрації Віктор Мініч. Анатолій Андрійович, з нагоди даного свята, нагородив цінним подарунком обласної ради за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Рівненщини та з нагоди Міжнародного жіночого дня Богданець Тетяну Іванівну. Також голова райради нагородив Почесними грамотами Рокитнівської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня:

• Сліпеньку Галину Яківну – вчителя математики Масевицької ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Артемовець Олену Миколаївну – лікаря-ревматолога КНП «Рокитнівська ЦРЛ»;
  • Пахнюк Олену Захарівну – головного спеціаліста з питань діловодства та контролю загального відділу Рокитнівської районної ради;
  • Лопугу Марину Вікторівну – завідувача амбулаторії ЗПСМ, сімейного лікаря загальної практики сімейної медицини АЗПСМ с.Сновидовичі;
  • Продащук Інну Миколаївну – головного спеціаліста відділу надходжень та видатків управління Державної казначейської служби України у Рокитнівському районі;
  • Шеремет Ольгу Миколаївну – прокурора Рокитнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області.

Всіх присутніх також вітала в.о. голови Рокитнівської селищної ради Тетяна Богданець та Блажівська сільська голова Оксана Кулакевич, яка передала вітання та подарунки від народного депутата України Віктора М’ялика .

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт.

IMG_20200306_153243000.jpg

Травень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι