Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Рівненської області

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України “Про загальну середню освіту”, пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» від 28.03.2018 № 291, Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Рівненської області (затвердженого рішенням Рокитнівської районної ради від 11.12.2019 №495), рішення від 30 січня 2020 року №506 Про конкурсну комісію для проведення конкурсу на посаду директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості».

Найменування закладу: Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, Рівненської області.

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 14.

Основні напрями його діяльності з додержанням вимог законодавства про інформацію з обмеженим доступом:

Основним завданням закладу є робота з творчими, обдарованими дітьми за напрямами:

• науково-технічний;
  • художньо-естетичний;
  • еколого-натуралістичний;
  • соціально-реабілітаційний;
  • військово-патріотичний.

Статут, структура закладу.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 11 лютого 2020 року

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 02 березня  2020 року

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13, кабінет загального відділу районної ради.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок:

тел. 2-20-90; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема: Конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»).

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до директора закладу, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних;

7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ України.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Вимоги до претендента: громадянин України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Вимоги до конкурсної пропозиції: конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

• план реформування закладу протягом одного року;
  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
  • пропозиції щодо залучення коштів для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Місце проведення конкурсу: Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13, зал засідань районної ради.

Березень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι