Відбулась робоча поїздка керівництва районної ради в Заболоття, Березове, Хміль

28 листопада голова районної ради Анатолій Кінчур разом із заступником голови Світланою Пахнюк, керуючим справами районної ради Анатолієм Герасимчуком побували з робочою поїздкою в селах Заболоття, Березове, Хміль.

В Заболотті ознайомили колектив школи з розпорядженням голови ради щодо передачі справ виконуючій обов’язки директора школи Маринич В. В. та вивчили питання передачі приміщення сільського клубу під шкільну їдальню.

В Березовому ознайомились зі станом роботи опалювальної системи школи (на попередній сесії було прийнято рішення про виділення коштів на придбання нового котла) та підготовчими роботами по побудові штучного поля для міні-футболу.

В Хмільській школі оглянули як завершується хід робіт по утепленню стін школи.

А біля жіночого монастиря Іверської Ікони Божої Матері ознайомилися з ходом робіт по зрізанню сухостійних дерев, які було розпочато після відповідного звернення монастиря до голови ради та вжиття необхідних заходів.

77238858_1008161849518807_1162500832160120832_o.jpg

Більше фото - на сторінці районної ради в фейсбуці: https://www.facebook.com/rokitnerada/?ref=bookmarks

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι