Відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Рокитнівський РЦПМСД»

Сьогодні в сесійній залі районної ради відбулося третє засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району.

Нагадуємо, що на попередньому засіданні комісії до участі у конкурсі було допущено Барановську Ірину Миколаївну, Богданець Людмилу Петрівну, Пахнюка Миколу Івановича.

За результатами третього засідання, на якому розглянули конкурсні пропозиції конкурсантів, переможцем конкурсу визначено Барановську Ірину Миколаївну. Призначення Ірини Миколаївни на посаду генерального директора відбудеться за результатами розгляду відповідного подання комісії на найближчій сесії районної ради.

DSCN3824000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι