Результати участі районних депутатів у Всеукраїнській спартакіаді

6-11 червня 2016 року у місті Чорноморськ, що на Одещині, відбулася П’ята Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад. У загальному заліку команда Рівненської області під головуванням Миколи Драганчука зайняла друге місце в Україні.

Депутати всіх рівнів змагалися у п’яти дисциплінах: волейбол, настільний теніс, футзал, шахи та шашки. Загальний рейтинг збірної Рівненщини формував кожен учасник змагань в окремій спортивній дисципліні.

Трійку призерів П’ятої Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів очолили: Івано-Франківська область - перше місце (438 балів), Рівненська область - друге місце (383 бали), Житомирська область – третє місце (381 бал).

Збірна з волейболу (капітан команди Віктор Кириловець)зайняла четверте місце в загальному заліку змагань. Серед учасників: заступник голови Рокитнівської районної ради Анатолій Кінчур, депутати районної ради – Віктор Кириловець, Анатолій Крупенко.

Депутат Томашгородської селищної ради Ванда Галицька, здобула третє місце в змаганнях з шашок серед жінок. Збірна з фут залу - п’яте місце в загальному заліку. Участь у даному виді змагань взяли депутати Рокитнівської районної ради - Олексій Берташ та Григорій Крупенко. П’яте місце з настільного тенісусеред чоловіків виборов депутат Рокитнівської селищної ради – Руслан Нижник.

Щиросердечно вітаємо наших депутатів із загальнокомандним другим місцем!

Наша сторінка у Facebook:

Грудень 2017