Відбулися урочистості, присвячені Дню Захисника України

11 жовтня 2019 року у Рокитнівському районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню Захисника України. Пам'ять усіх загиблих за свободу й незалежність України присутні вшанували хвилиною мовчання. Голова районної ради Анатолій Кінчур привітав усіх присутніх зі святом та нагородив Почесними грамотами Рокитнівської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисциплінованість, самовідданість та з нагоди Дня захисника України:

• Крупича Андрія Сергійовича – майора, заступника військового комісара – начальника відділення рекрутингу та комплектування Рокитнівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасника бойових дій;
  • Андріяшину Галину Терентіївну – старшого солдата, оператора відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Рокитнівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Святковий захід було продовжено концертом. Також відбулося покладання квітів до Стелли Героям Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО.

IMG_20191011_12444800000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι