Відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Рокитнівський РЦПМСД»

10 жовтня 2019 року відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Рокитнівський РЦПМСД».

У зв’язку з відсутністю з поважних причин голови постійно діючої конкурсної комісії Рудницького В.А., присутніми членами комісії обрано головуючу на засіданні конкурсної комісії Лопугу Наталію Борисівну.

Комісія розглянула заяви претендентів та додані до них документи. До участі у конкурсі допустили Барановську Ірину Миколаївну, Богданець Людмилу Петрівну, Пахнюка Миколу Івановича. Наступне засідання комісії призначено на 30 жовтня 2019 року, на якому відбудеться заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу.

DSCN3718000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι