Інформуємо про відсутність 03 жовтня 2019 року кворуму для проведення засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Рокитнівський РЦПМСД».

03 жовтня 2019 року для проведення засідання постійно діючої конкурсної комісії прибуло лише три з дев'яти членів вказаної комісії.

Відповідно до пункту 15 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоровʼя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094, - засідання постійно діючої конкурсної комісії є правоможним у разі участі в ньому не менше як двох третин її складу, отже у звʼязку з відсутністю шести членів конкурсної комісії, було неможливо провести її засідання через відсутність кворуму.

Присутніми членами комісії вирішено рекомендувати голові постійно діючої конкурсної комісії Рудницькому В.А. перенести засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Рокитнівський РЦПМСД» у період з 07 жовтня до 11 жовтня 2019 року.

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι