Відбулася святкова акція «Усиновлення дитини – це щастя, не таємниця»

Сьогодні перед адмінприміщенням районної ради відбулася святкова акція «Усиновлення дитини – це щастя, не таємниця», організована службою у справах дітей райдержадміністрації. Присутніх на заході привітали в.о. голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексій Берташ, голова райради Анатолій Кінчур, о. Борис. Анатолій Кінчур відзначив, що усиновлення дитини — благородна, свята справа, подякував присутнім батькам за їх нелегку працю, за недоспані ночі, велике терпіння, побажав родинного затишку, здоров’я, щастя, Божої ласки, а також вручив подарунки та подяки за самовідданість, гарне виховання, турботу про дітей та з нагоди Дня усиновлення:

• Зінчуку Степану Володимировичу та Наталії Миколаївні;
  • Мариничу Петру Миколайовичу та Тетяні Сергіївні.

DSCN3710000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι