Шановні рятівники!

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю Вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою голова районної ради Анатолій Кінчур

5b28f48ced011fc04be950095172835a000000000_XL.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι