15 вересня 2019 року — День працівників лісу

Шановні працівники та ветерани лісового господарства! Прийміть щирі вітання з Днем працівників лісу!

Охорона та примноження лісу — високе покликання всіх працівників лісового господарства. Нині перед вами стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.

Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, за все те, що ви робите для добробуту нинішнього і майбутніх поколінь.

Бажаємо вам плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя і добробуту. Успіхів на благо процвітання нашої країни та лісового господарства.

З повагою голова районної ради Анатолій Кінчур

69874991_944122432589416_5416578811141554176_n.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι