ОГОЛОШЕННЯ

З метою забезпечення прозорої кадрової політики при підборі керівників комунальних закладів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, Рокитнівська районна рада повідомляє наступне.

Закінчився термін дії контракту з директором Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Рівненської області, що викликає необхідність укладення/переукладення такого контракту з керівником за погодженням районної ради.

Особи, які бажають подати свої кандидатури на посаду керівника відповідного закладу, подають в районну раду свої пропозиції, що мають містити наступні документи:

1. Заява на ім’я голови районної ради про розгляд відповідної особи як кандидата на посаду керівника, з контактним номером телефону, за підписом самого кандидата;
  2. Згода на обробку персональних даних, підписана кандидатом на посаду керівника;
  3. Особовий листок по обліку кадрів кандидата на посаду керівника;
  4. Копія диплому про вищу освіту кандидата на посаду керівника;
  5. Копія паспорту кандидата на посаду керівника;
  6. Автобіографія кандидата на посаду керівника;
  7. Копія трудової книжки кандидата на посаду керівника;
  8. Програма розвитку комунального закладу;
  9. Інші документи на розсуд заявника.

Пропозиції розглядатимуться на засіданнях постійних комісій районної ради при наявності всього вищевказаного переліку документів.

Пропозиції надаються протягом 10-ти календарних днів з дати публікації даного оголошення, в районну раду, за адресою: Рівненська обл., смт Рокитне, вул. Незалежності, буд. 13, 2-й поверх, Приймальна Рокитнівської районної ради.

Вересень 2019

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι