Виконавчий апарат районної ради щиро вітає голову районної ради Анатолія Кінчура з Днем народження!

Шановний Анатолію Андрійовичу!

Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, сімейного затишку та багато щасливих літ у натхненній праці.

Легкими та змістовими хай будуть Ваші будні, цікавими та яскравими — дні відпочинку. Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою. Хай не згасає безмежна енергія, а Ваші знання, досвід та оптимізм завжди приносять користь людям.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання рідного краю та держави!

Kinchur_A.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι