Привітали з Днем Незалежності і відзначили найкращих

23 серпня 2019 року в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності України. Хвилиною мовчання учасники урочистих зборів вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії віддав своє життя за свободу рідної землі, за Незалежність України.

Від імені депутатського корпусу Рокитнівської районної ради голова ради Анатолій Кінчур  привітав усіх присутніх з Днем Незалежності України. З нагоди свята голова нагородив Почесними грамотами Рівненської обласної ради та пам’ятними знаками:

Васильчука Володимира Аркадійовича – тренера-викладача з вільної боротьби та сумо ДЮСШ Рокитнівської районної ради за високий професіоналізм, сумлінну добросовісну працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня незалежності України;

Мигловця Андрія Харитоновича – директора комунального підприємства «Рокитнівське бюро технічної інвентаризації» Рокитнівської районної ради за високий професіоналізм, сумлінну добросовісну працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня незалежності України.

Також Анатолій Кінчур нагородив Почесною  грамотою  Рокитнівської районної ради:

Богданця Дмитра Анатолійовича – інструктора відділення рекрутингу та комплектування Рокитнівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за сумлінне виконання службових обов’язків, самовідданість та відповідальність;

Кінчура Івана Миколайовича – приватного підприємця с. Рокитне за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у зміцнення економіки району;

Ковалевича Івана Денисовича - тесляра 6 розряду ремонтно-будівельного цеху ПАТ «Рокитнівський скляний завод» за багаторічну сумлінну працю;

Остапчук Наталію Миколаївну – лікаря-отоларинголога КНП «Рокитнівська ЦРЛ» за чуйне та дбайливе відношення до своєї справи, високу теоретичну і практичну підготовку;

Трохимчук Наталію Андріївну – вчителя географії Масевицької ЗОШ      І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток освіти;

Ходакевича Володимира Миколайовича – завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Кам’яне за сумлінне виконання функціональних обов’язків.

Грошовими винагородами (кошти виділені на останній сесії районної ради) привітали срібну призерку чемпіонату світу з вільної боротьбі U-18 Юлію Лесковець (20 тис. грн) та її тренера Володимира Васильчука (7 тис. грн).

Справжнім подарунком для усіх присутніх  став святковий концерт.

До пам’ятних знаків загиблим воїнам АТО, воїнам-афганцям та воїнам-визволителям поклали корзини квітів.

111IMG_E0206.jpg

Більше фото тут

Вересень 2019

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι