Дорогі випускники!

Дорогі випускники, ось і дійшли ви до цієї знаменної дати – випускних вечорів!

Сердечно вітаю вас із закінченням школи, із першим випускним балом. Вами пройдено надзвичайно важливий етап життя. Попереду – самостійний шлях, він містить стільки чудового: нові друзі, нові знайомства, нові знання, нові емоції, перші справжні почуття, здобуття професії, створення сім’ї. Все це – доросле, самостійне життя. Ми віримо, що у нього ви вступите достойно. Ви молоде покоління, від якого залежить, якою стане Україна.

Хай знання, отримані в школі, стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин. Хай тепло вашого дому, мудрі слова батька та ніжність і любов матері будуть підтримкою і опорою.

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, натхнення, оптимізму, наполегливості та невичерпної енергії.

З повагою, голова районної ради                                              Анатолій Кінчур

3c2eca88cff05d38a23549511d2ea662751cb000e99.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι