Відбулись урочистості до Дня Конституції України

27 червня 2019 року у Рокитнівському районному будинку культури відбувся святковий концерт, приурочений Дню Конституції України. З вітальними словами до усіх присутніх звернулися голова райдержадміністрації Микола Кушнір та заступник голови районної ради Світлана Пахнюк. Почесною грамотою Рокитнівської районної ради було нагороджено:

• Кушнір Віру Василівну – державного виконавця Рокитнівського районного відділу державної виконавчої служби, за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, ініціативність, оперативність у прийнятті рішень та з нагоди відзначення Дня Конституції України;
  • Троцюк Людмилу Володимирівну – майора поліції, начальника сектору реагування патрульної поліції №1 Рокитнівського ВП Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області, за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість та з нагоди відзначення Дня Конституції України.

Окрасою заходу стали виступи учасників художньої самодіяльності району.

IMG_20190627_123115_1000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι