28 червня – День Конституції України

Шановні жителі Рокитнівщини, від імені депутатського корпусу Рокитнівської районної ради прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції України!

23 роки минуло з того моменту, коли українці прийняли свій Основний Закон. Прийняття Конституції – це не лише закріплення правових основ незалежної країни,  її суверенітету, територіальної цілісності, а й визначення нашої з вами впевненості та відповідальності.  Саме тут визначені основні пріоритети та найвищі цінності людини.

Тож  бажаю кожному з нас усвідомлювати свої права і свободи та водночас пам'ятати: саме від нас залежить добробут країни, в якій ми народилися. Розуміння нашої з вами відповідальності та взятих на себе обов'язків, першою чергою перед самими собою, творить новий день, формує світ, у якому ми живемо.

Усім жителям Рокитнівщини бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому!

З повагою, голова районної ради   Анатолій Кінчур

0190019001530112574_DayConst000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι