До уваги представників малого та середнього бізнесу !

ПРОГРАМА USAID «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ»

Рокитнівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості інформує , що з 22 квітня 2019 року за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.»  розпочала свою дію   Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Ця програма надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

Програма КЕУ націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості.

КЕУ особливо зорієнтована на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів, однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП.

Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отримання грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

Спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту необхідно надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року. З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням:https://drive.google.com/.../1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2.

Тим, хто вже здійснює підприємницьку діяльність, а також безробітним особам, які бажають отримати допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності на умовах співфінансування за рахунок інших джерел, в тому числі коштів місцевих бюджетів та фінансової підтримки від КЕУ можна звернутися до Рокитнівської районної філії Рівненського ОЦЗ.

Липень 2019

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.