Відбулись другий та третій етапи конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Хмільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

25 березня 2019 року відбулись другий та третій етапи конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Хмільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області (перевірка професійної компетентності кандидата шляхом письмового вирішення ситуаційних завдань і заслуховування публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку навчального закладу), за результатами якого Коханевича Руслана Романовича визначено переможцем конкурсу. Питання про укладення контракту районної ради з Русланом Романовичем буде розглянуто на найближчій сесії.

Відеозапис засідання за посиланням:

DSCN3275000.jpg

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.