Шановні працівники Служби безпеки України!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Продовжуючи кращі традиції своїх попередників нинішнє покоління працівників Служби безпеки України забезпечує територіальну цілісність і суверенітет України.

Впевнений, що працівники Служби  безпеки України і надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму.

Окремі слова подяки і пошани ветеранам Служби безпеки України, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України.

З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди, нових професійних досягнень і добробуту. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок. Невичерпної енергії вам, сил і наснаги в такій важливій сфері діяльності, як ваша.

Зі святом вас!

З повагою голова районної ради        Анатолій Кінчур

im578x383-sbu.jpg

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.