Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 26 грудня 2018 року № 63

голови районної ради

від 31 січня 2019 року                                                                             № 6

Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 26 грудня 2018 року № 63
«Про проведення конкурсу на посаду директора Рокитнівського НВК «Школа І ст-гімназія»

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про освіту», «Про загальну середню освіту», на підставі п.3 Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 12.07.2018 № 354 (зі змінами від 03.10.2018 №371, від 24.12.2018 №399), розпорядження голови районної ради від 28 січня 2019 року № 5 «Про заміну членів конкурсних комісій по відбору кандидатур на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району»,  протоколу зборів громадської організації «Об’єднання батьків учнів Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня - гімназія» від 31 січня 2019 року:

1. Внести зміни до Додатку 1 розпорядження голови районної ради від 26 грудня 2018 року № 63 «Про проведення конкурсу на посаду директора Рокитнівського НВК «Школа І ст-гімназія», виклавши його в наступній редакції:

до розпорядження голови
районної ради від 26.12.2018 р. №63

СКЛАД
конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору  на  заміщення  вакантної  посади
директора Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»

Представники районної ради:

1. Смик Людмила Миколаївна – голова комісії
  2. Пахнюк Світлана Михайлівна – секретар комісії

Представники трудового колективу:

1. Панько Олександр Миколайович – член комісії
  2. Бірюкова Ірина Миколаївна – член комісії

Представники громадського об’єднання батьків учнів:

1. Буднік Жанна Панасівна – член комісії
  2. Таргонська Тамара Петрівна – член комісії

Представники громадського об’єднання
керівників закладів загальної середньої освіти:

1. Степанча Василь Аскольдович – член комісії
  2. Крупенко Анатолій Корнійович – член комісії

2. Оприлюднити вище зазначені зміни до Додатку 1 розпорядження голови районної ради на офіційному веб-сайті районної ради.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пахнюк С.М.

Голова районної ради                                                                 А. Кінчур

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.