Відбулись другий та третій етапи конкурсу на заміщення вакантної посади директора Рокитнівського НВК школа І-ІІІ ст-ліцей

Сьогодні, 31 січня 2019 року, у сесійному залі районної ради відбулись другий та третій етапи конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Рокитнівського навчально-виховного комплексу школа І-ІІІ ступенів-ліцей Рокитнівської районної ради Рівненської області (перевірка професійної компетентності кандидата шляхом письмового вирішення ситуаційних завдань і заслуховування публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку навчального закладу), за результатами якого Близнюка Володимира Петровича визначено переможцем конкурсу. Питання про укладення контракту районної ради з Володимиром Петровичем буде розглянуто на найближчій сесії.

DSCN31230000.jpg

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.