Відбулися урочистості та святковий концерт, присвячені 100-річчю Соборності України

Сьогодні у районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, присвячені 100-річчю Соборності України. Урочистим звучанням Гімну України розпочався районний захід. Хвилиною мовчання було вшановано всіх борців за незалежність та соборність України в різні часи її історії.  Всіх присутніх зі святом привітали голова районної ради Анатолій Кінчур та заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупенко. Анатолій Кінчур вручив Почесні грамоти Рокитнівської районної ради за особистий внесок у розвиток Української держави, сумлінну працю в ім’я незалежної України, активну громадську позицію та з нагоди Дня Соборності України:

• Новоселецькому Миколі Івановичу – депутату Рокитнівської районної ради;
  • Андріяшиній Галині Терентіївні – старшому солдату Рокитнівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

DSCN3049000.jpg

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.