Відбулися засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

Сьогодні в сесійній залі районної ради відбулися друге та третє засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району.

На другому засіданні члени комісії розглянули заяви претендентів та додані до них документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального закладу «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» Рокитнівської районної ради. До участі у конкурсі було допущено одного претендента – Хомича Руслана Івановича, який вже займав дану посаду з 2015 року до 2018 року. За результатами третього засідання Руслана Івановича одноголосно визнано переможцем конкурсу. Призначення Руслана Хомича на посаду головного лікаря відбудеться за результатами розгляду відповідного подання комісії на найближчій сесії районної ради.

IMG_20190111_111139.jpg

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.